قوانین و مقررات

استفاده شما از وب سایت فروشگاه و خدمات اینترنتی شرکت وانان به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه می‌باشد. در ادامه محتویات این صفحه منظور از “خدمات اینترنتی شرکت وانان”، “وب سایت گروه وانان” به آدرس اینترنتیwww.vankala.com ”  می باشد.


محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای “شرکت وانان” محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به، به روزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند. کاربران موظف هستند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند.


١خدمات و محتویات وب سایت، برای استفاده اشخاص حقیقی و حقوقی عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند. در صورت تمایل به استفاده از سرویس ها و محتویات وب سایت جهت مقاصد تجاری حتما باید از قبل ما را مطلع ساخته و با ما تماس بگیرید.


٢کاربران می بایست هنگام ثبت نام و سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.


٣شما به شرکت وانان اطمینان می‌دهید که از این وب سایت برای رسیدن به مقاصدی که بر خلاف شرایط استفاده از “سایت پخش وان کالا” می‌باشد استفاده نخواهید کرد. شما از “سایت پخش وان کالا” به گونه ای که باعث آسیب دیدن، از کار انداختن یا معیوب ساختن وب سایت شود استفاده نخواهید کرد. همچنین شما مجاز به تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتویات یا ورودی هایی که عمداً به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته یا از طریق صفحات سایت ارائه نشده اند نیستید.


۴- “سایت پخش وان کالا” هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با حذف شدن صفحات وب سایت خود و یا لینک های مرده نمی پذیرد. سرویس های وب سایت «آنگونه که هست» ارائه می شوند و “سایت پخش وان کالا” تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد وب سایت را که می تواند ناشی از مشکلات اینترنتی، نیروی انسانی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.


۵ – “سایت پخش وان کالا” اطمینان، سهولت، دقت اطلاعات، خدمات و محصولات خود را تضمین کرده و آنها را بدون هر گونه نقصی و با تضمین ارائه می کند. “سایت پخش وان کالا” تحت هیچ شرایطی خسارت های احتمالی ممکن را که به دلیل به عدم توانی کاربر در استفاده از وب سایت یا سرویس های آن حاصل شود نمی پذیرد.


۶این توافق نامه تحت قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران مقرر گشته و به معنای توافق کامل کاربر با شرایط استفاده از “سایت پخش وان کالا” خواهد بود و جایگزین کلیه توافقات قبلی یا جاری محسوب می شود.


٧ -ممکن است ما خدمات و محصولات خود را به هر دلیلی در زمان های مختلف و بدون اطلاع قبلی، تغییر داده و حق تغییر شرایط این خدمات و محصولات نیز برای ما محفوظ خواهد بود. بنابراین، شرایط استفاده از سرویس های “سایت پخش وان کالا” هر از گاهی به روز خواهد شد. در این صورت تاریخ درج شده در بالای این صفحه نشان دهنده آخرین زمان به روز رسانی خواهد بود. شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از وب سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر می باشد. در صورتی که شرایط استفاده از پخش وان کالا شامل تغییرات عمده شود خبر آن در صفحه اولیه سایت اعلام خواهد شد


٨هر کاربر حقیقی یا حقوقی حق دارد صرفا یک حساب کاربری در “سایت پخش وان کالا” ایجاد نماید. بدیهی است ایجاد بیش از یک حساب کاربری به عنوان تخلف محسوب خواهد شد و این حق برای “شرکت وانان” محفوظ است که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اقدام به مسدود کردن حساب های کاربری جعلی یا تکراری نماید.

 

تعهدات فروشنده و خریدار

فروشنده = فروشگاه اینترنتی شرکت وانان بهنام: "پخش وان کالا " و به آدرس اینترنتی:  www.vankala.com 
خریدار = شخص حقیقی یا حقوقی ارسال کننده فرم سفارش خرید
١فروشنده متعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت کرده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نکند.
٢فروشنده موظف است اطلاعات دقیق خدمات و محصولات را در اختیار خریدار قرار دهد.
٣فروشنده موظف است خدمات و محصولات سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده طبق شرایط برای خریدار ارائه کند.
۴فروشنده موظف است پس از دریافت فرم و تائید سفارش در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات ویا محصولات خریداری شده را آماده و ظرف ١ الی ٧ روز کاری در اختبار خریدار قرار دهد . در صورت خاص و بزرگ بودن سفارش به زمان آماده سازی و تحویل افروده می شود.
۵فروشنده می تواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو کند و از آماده‌سازی و تحویل سفارش خودداری کند. بدیهی است در صورت نیاز، هماهنگی های بعدی می بایست توسط فروشنده و خریدار انجام پذیرد.
۶خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارش در اختیار فروشنده قرار دهد.
٧خریدار موظف است قبل از ارسال فرم سفارش و خرید هر خدمات و محصولات اطلاعات لازم در مورد آن را از طریق سایت و ایمیل و یا تلفن های تماس کسب کند و سپس سفارش خود را ارسال کند.
٨خریدار پس از تائید سفارش خرید از طرف  " سایت پخش وان کالا" نمی تواند درخواست انصراف سفارش دهد
٩ -.خریدار موظف است هنگام تخویل و دریافت خدمات و محصولات در محل مشخص شده حضور داشته و شخصا سفارش خود را تحویل گرفته و فرم تایید تحویل سفارش را تکمیل کند، بدیهی است در صورت عدم حضور خریدار در محل اعلام شده به هنگام تحویل سفارش ، مسئولیت و هزینه های تحویل مجدد با خریدار خواهد بود.
١٠خدمات و محصولات خریداری شده توسط خریدار غیر قابل عودت (برگشت) می باشد.

 

سیاست حفظ حریم شخصی کاربران

شرکت وانان به اطلاعات مخفی یا خصوصی اشخاصی که از خدمات وب سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت میکند.
شرکت وانان متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا اقدام به توسعه تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از وب سایت نماید. در واقع با استفاده از “سایت پخش وان کالا”، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید.

 

استفاده از اطلاعات شخصی شما

سایت پخش وان کالا” از اطلاعات شخصی شما برای عملکرد وب سایت و تامین خدمات و محصولاتی که شما درخواست کرده اید استفاده می کند. “سایت پخش وان کالا” همچنین ممکن است از طریق نظرسنجی ها با شما ارتباط برقرار کند تا بتواند نظر شما را در مورد خدمات و محصولات جاری یا امکان ارائه خدمات و محصولات جدید جویا شود.

 

ارتباط مستقیم با کاربران

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنیwww.vankala.com است. ما با هیچ روش دیگری جز تماس با تلفن‌های اعلام شده و ارسال Email از طرف آدرس های رسمی و تایید شده در وب سایت، با شما تماس نمی گیریم.
برای تماس با “سایت پخش وان کالا”، فقط روش ها و آدرس های ایمیل ذکر شده در بخش ارتباط با ما مجاز می باشند. اگر می خواهید برای ما پیامی بفرستید فقط به این آدرس ها ایمیل ارسال کنید.

بالا