795٬000 ‎تومان

هود آشپزخانهبیتا مدل ساینا می باشد. این هود با کیفیت ساختاری شیشه ای و مورب دارد که عرض آن به 90 سانتی متر می رسد و نوع کلید های این هود آشپزخانه لمسی است و دارای صفحه نمایش می باشد. این مدل دارای یک موتور قوی بوده و تعداد دور موتور در این مدل از هود 3 دور می باشد.

590٬000 ‎تومان

خرید  هود ارزان قیمتآشپزخانه وانان مدل آوید جزو یکی از با کیفیت ترین هود های موجود در بازار می باشد. این هود دارای نشان ملی استاندارد می باشد. برای خرید یک هود ارزان قیمت و با کیفیت می توانید این محصول را خریداری کنید

705٬000 ‎تومان

یکی از نمونه های هود با کیفیت برای آشپزخانه با طرح مدل شومینه ای، هود آشپزخانه وانان با مدل آوید 90CM - شومینه ای لمسی ریموت کنترل دار می باشد. شما می توانید با خریداری این هود با کیفیت و با دوام، علاوه بر خرید یک محصول دارای نشان استاندارد قیمت ناچیزی را نیز پرداخت کرده و از هر نظر هود با ارزشی را خریداری کنید.

725٬000 ‎تومان

اگر شما قصد خرید یک هود با کیفیت را دارید و می خواهید هود آشپزخانه شما علاوه بر کیفیت و زیبایی قیمت ارزانی را نیز داشته باشد. پیشنهاد ما به شما هود بیتا می باشد. هود بیتا - مدل آرام 90cm - مورب شیشه تخت لمسی ریموت کنترل دار علاوه بر قیمت بسیار ارزان و مناسب، دارای نشان ملی استاندارد بوده و از نظر کیفیت بسیار مقاوم و با دوام است.

هود با طول 90 سانتیمر

بالا