795٬000 ‎تومان

هود آشپزخانهبیتا مدل ساینا می باشد. این هود با کیفیت ساختاری شیشه ای و مورب دارد که عرض آن به 90 سانتی متر می رسد و نوع کلید های این هود آشپزخانه لمسی است و دارای صفحه نمایش می باشد. این مدل دارای یک موتور قوی بوده و تعداد دور موتور در این مدل از هود 3 دور می باشد.

680٬000 ‎تومان

ایا شما نیز قصد خرید یک هود با کیفیت با قیمت مناسب برای منزل خود دارید؟ آیا برای خرید یک هود با کیفیت و دارای نشان ملی استاندارد برای منزل دچار تردید شده اید؟ برای آشنایی با هود با کیفیت هود بیتا - مدل ساینا 80 سانتی متری - مورب شیشه تخت کلید مکانیکی با ما همراه باشید.

886٬000 ‎تومان

هود بیتا با ظاهر مورب شیشه ای مدل ساینا می باشد. این نوع هود ارزان قیمت مورب ساخته شده و دارای عرض 60 سانتی متر می باشد و با داشتن یک عدد موتور با کیفیت و دارای نشان ملی استاندارد با تعداد دور موتور 3 دور، به صورت بسیار قوی هوا را به بیرون از خانه انتقال می دهد.

676٬000 ‎تومان

برای انتخاب یک هود ارزان قیمت و مناسب برای آشپزخانه منزل خود به تمامی مشخصات آن هود دقت کرده و محصولی را انتخاب کنید که علاوه بر داشتن نشان ملی استاندارد، دارای خدمات پس از فروش باشد و تحت پوشش گارانتی کالا نیز باشد. هود بیتا - مدل ساینا 60 سانتیمتر - مورب شیشه تخت کلید مکانیکی با کیفیت و ارزان قیمت پیشنهاد ما به شما می‌باشد.

590٬000 ‎تومان

خرید  هود ارزان قیمتآشپزخانه وانان مدل آوید جزو یکی از با کیفیت ترین هود های موجود در بازار می باشد. این هود دارای نشان ملی استاندارد می باشد. برای خرید یک هود ارزان قیمت و با کیفیت می توانید این محصول را خریداری کنید

705٬000 ‎تومان

یکی از نمونه های هود با کیفیت برای آشپزخانه با طرح مدل شومینه ای، هود آشپزخانه وانان با مدل آوید 90CM - شومینه ای لمسی ریموت کنترل دار می باشد. شما می توانید با خریداری این هود با کیفیت و با دوام، علاوه بر خرید یک محصول دارای نشان استاندارد قیمت ناچیزی را نیز پرداخت کرده و از هر نظر هود با ارزشی را خریداری کنید.

585٬000 ‎تومان

اگر به دنبال یک هود دارای نشان ملی استاندارد هستید و قصد خرید یک هود آشپزخانه با کیفیت و با قیمت ارزان و مناسب هستید، هود آشپزخانه وانان یک پیشنهاد عالی برای شما می باشد. برای اطلاع از مشخصات و دیگر جزئیات این کالا می توانید متن زیر را مطالعه کنید.

685٬000 ‎تومان

برای خرید هود آشپزخانه وانان - مدل آوید 60cm - شومینه ای لمسی ریموت کنترل دار با کیفیت که هم نشان استاندارد ملی ایران را دارد و هم از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است، شما ابتدا نیاز دارید تا این هود آشپزخانه را به طور کامل بشناسید و با مشخصات آن آشنا شوید و سپس اقدام به خرید محصول مورد نظر نمائید.

725٬000 ‎تومان

اگر شما قصد خرید یک هود با کیفیت را دارید و می خواهید هود آشپزخانه شما علاوه بر کیفیت و زیبایی قیمت ارزانی را نیز داشته باشد. پیشنهاد ما به شما هود بیتا می باشد. هود بیتا - مدل آرام 90cm - مورب شیشه تخت لمسی ریموت کنترل دار علاوه بر قیمت بسیار ارزان و مناسب، دارای نشان ملی استاندارد بوده و از نظر کیفیت بسیار مقاوم و با دوام است.

هود آشپزخانه

هواکش آشپزخانه یا همان هود آشپزخانه  یکی از مسایل بسیار مهم و لازم در هر آشپزخانه‌ای می‌باشد وظیفه این وسیله خارج کردن گرد و غبار ، چربی ها و بوهای نامطبوع که از طریق پخت و پز ایجاد شدند می باشد تا بتواند محیطی مطبوع و دلچسب را در آشپزخانه ایجاد کند
هود های توصیه شده ما دارای بهترین کیفیت و قیمت های بسیار مناسب می باشد

بالا